1. Strona główna
  2. Pierwsze kroki
  3. Jak otrzymać pierwszy limit kredytowy?

Jak otrzymać pierwszy limit kredytowy?

Rejestracja

Założenie Twojego konta na Finiata potrwa zaledwie 15 sekund! Wystarczy podać aktywny adres e-mail oraz hasło. Pamiętaj, że musi ono składać się z conajmniej 8 znaków!

Dodawanie danych firmy

Uzupełniając dane firmowe wystarczy podać NIP. Finiata znajdzie Twoją firmę oraz automatycznie uzupełni jej adres. Sprawdź czy wszystkie dane są poprawne. W przypadku gdy dane się nie zgadzają, skontaktuj się z nami niezwłocznie. Pamiętaj o tym, że musisz wyrazić zgodę na sprawdzenie danych przez Biuro Informacji Kredytowej.

Dodawanie danych użytkownika

Uzupełniając dane użytkownika wprowadź imię, nazwisko, numer telefonu oraz dane dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport). Wybierz z listy obywatelstwo, podaj datę urodzenia, rodzaj dokumentu oraz uzupełnij jego numer seryjny.

W danych personalnych dodaj swoje poprawne dane kontaktowe oraz numer PESEL. Jeżeli jesteś obcokrajowcem i nie posiadasz numeru PESEL, wprowadź datę urodzenia.

Dodawanie konta bankowego

Podstawą udzielenia limitu kredytowego oraz finansowania Twojej faktury jest weryfikacja konta bankowego. Wybierz swój bank oraz zaloguj się na swoje konto podając login i hasło. Weryfikacja może potrwać kilka minut.

Weryfikacja adresu email

Po dodaniu adresu e-mail otrzymasz od nas wiadomość zawierającą link potwierdzający. Klikając w link potwierdzasz adres e-mail w zaledwie 2 minuty.

Zaktualizowany Czerwiec 19, 2017

Czy artykuł był pomocny?

Powiązane artykułu

Dodaj komentarz